להטב"ק

מנהלי הקליניקה מעורבים בתכנים וסוגיות פמיניסטיות, קוויריות ולהט"ביות, ומעורים בעולמות התוכן, השיח והסוגיות הייחודיות שדורשות ראייה וקבלה נקייה מתבניות ומוסכמות חברתיות בינאריות.

 

ככל קבוצת אוכלוסיה, גם ללהט"ב יש את המאפיינים היחודיים שלה, אשר דורשים התנהלות הולמת ומתאימה. אנחנו עוסקים ומכירים את עולמות התוכן והתמודדויות הרלוונטיות ומציעים מרחב נוח ובטוח לעסוק בהן ללא שיפוט או דעות קדומות. לאורך השנים, אנו מזהים התמודדות עם סוגיות המצריכות ידע ומומחיות רלוונטיים לצד היכרות בלתי אמצעית עם היבטים אלה.


הקליניקה שואפת להנגיש טיפול העוסק בסוגיות של זהות מגדרית ומינית ותחומים היוצאים מכך כמו מיניות, מערכות יחסים זוגיות ומשפחתיות, תהליכי קבלה והתמודדות של המעגל התומך וכד'. כמו כן, אנו רואים את המשפחה כרלוונטית ומושפעת מהתהליכים השונים ומזהים את הצורך בליווי לבני המשפחה, העוברים התמודדות משל עצמם. אנו מכירים בחשיבות שיש לסיוע מתאים, עוטף ורגיש בתוך מציאות בה הרבה פעמים אין ידע והבנה. 

בשל החשיבות הגבוהה שאנו רואים בקבלת סיוע ותמיכה רגשית בעת שלבים משמעותיים שונים בחיים ולא רוצים כי העלות הכלכלית תעמוד בדרך ותמנע זאת, בעת הצורך תיבדק האפשרות של טיפול מוזל.

קראו עוד על סוגי הטיפול הייחודיים שאנו מציעים

Image by Helloquence

מסמכים ואישורים

ליווי בכתיבת המלצות ותהליך קבלת סיוע מהמדינה

Caring

שיטות הטיפול

המפגש הטיפולי מותאם באופן אישי לכל מטופל ומטופלת

608466.jpg

EMDR

שיטה המסייעת להתמודדות עם קשיים ובעיבוד חוויות טראומתיות

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם.

לתיאום פגישה צרו קשר או השאירו פרטים

psychosocial.clinic.tlv@gmail.com

נטלי 050.6985681   |   שי 052.6426776   

תודה רבה על הפניה, נחזור אליך בהקדם