הקליניקה הפסיכו-סוציאלית

לאורך החיים אנו מוצאים את עצמנו מול אירועים שונים ומצבי חיים המאתגרים אותנו ודורשים מאיתנו להתמודד איתם. לרוב אנחנו מצליחים להתמודד בצורה טובה ומועילה, אבל לפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו מול קשיים או תחושות קשות, אשר יכולות להתבטא בלחץ, חרדה, חוסר ביטחון, ויתור עצמי, תסכול, דיכאון, כעס וזעם ועוד שלל מצבים שמכבידים ומקשים עלינו. המפגש עם הסביבה ועם המטען שאנחנו סוחבים, עלול להוביל אותנו לסגל התנהגויות שיקשו עלינו ביום-יום או במפגש עם אנשים אחרים.

הקליניקה הפסיכו-סוציאלית מציעה את האפשרות לדבר על הדברים, לפתוח אותם, להבין אותם קצת יותר לעומק, מנקודות מבט שונות במטרה לשפר את התחושה במהלך היום, להרחיב את השליטה בחיים ולהבין שניתן להתמודד עם הקשיים, להשפיע עליהם ולהביא לתחושות טובות יותר. הקליניקה ממוקמת במרכז תל אביב, סמוך לכיכר רבין, ומציעה מפגשים טיפוליים להקלה על כאב נפשי, לסיוע בהתמודדות עם טראומות, עם סוגיות הנוגעות לזהות מינית ומגדרית וליווי בכתיבת המלצות ובקבלת סיוע מהמדינה במגוון נושאים.

אנחנו מאמינים שטיפול חייב להתייחס אל המרכיבים הנפשיים-פנימיים הקיימים באדם יחד עם החוויה הסביבתית שממנה הוא מגיע. אנחנו רואים את כל בני האדם כגורם המתעצב ומושפע מסביבתו, ומאמינים כי השינוי וההתמודדות עם הקשיים בחיינו חייבים לבוא במפגש עם הנפש והסביבה גם יחד.

אנו מאמינים ביכולת של כל אדם לשפר את חייו ומכאן רואים את הצורך בטיפול אישי מותאם לשאיפות ולמטרות הספציפיות והייחודיות. הטיפול המוצע שם במרכז את הייחודיות של כל אדם, את הדרך לפיה הוא מעוניין לחיות ואת אופן ההתמודדות והצמיחה הטבעית המתאימה לו ביותר. 

כיצד עובד תהליך הטיפול?

Image by Helloquence

מסמכים ואישורים

ליווי בכתיבת המלצות ובתהליך קבלת סיוע מהמדינה

Image by Cecilie Johnsen

להטב"ק

 טיפולים העוסקים בסוגיות של זהות מגדרית ומינית, והמעגל הקרוב

608466.jpg

EMDR

שיטת טיפול המסייעת להתמודדות עם קשיים ובעיבוד חוויות טראומתיות
 

קראו על סוגי הטיפול הייחודיים שאנו מציעים

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם.

לתיאום פגישה צרו קשר או השאירו פרטים

psychosocial.clinic.tlv@gmail.com

נטלי 050.6985681   |   שי 052.6426776   

תודה רבה על הפניה, נחזור אליך בהקדם